AFFETTO aneb „Muži mlsají vždy rádi…“

18. 5. 2021  •  publikoval(a): Kateřina Mikulandová  •  rubrika: Archív - koncerty

3.6. | 18:00 | koncert | rajský dvůr

Rajský dvůr Augustiniánského kláštera rozezní koncert fenomenálního mužského vokálně-experimentálního souboru Affetto, tentokrát pod širým nebem. Umělečtí vedoucí:  Jan Mikušek – kontratenor, Marek Olbrzymek – tenor, Aleš Procházka – bas, Vladimír Richter – tenor, Martin Jakubíček – klávesy

Vstupné předprodej 150 / 120 Kč, na místě 180 / 150 Kč
Pořádá Husitské muzeum v Táboře

Přítomnost humoru je vždy občerstvující a platí to beze zbytku i pro umění hudební. Affetto – vokálně experimentální soubor – často a rádo překračuje hranice klasických žánrů, aby se pokusilo sledovat vývoj zábavnější hudební produkce. Věrni mottu „Muži mlsají vždy rádi“, půjčenému z textu slavné Mozartovy písně Výstraha (Warnung KV 433), si pochutnejme na vybraných hudebních lahůdkách, které nejsou často k dostání.

Za nepříznivého počasí se koncert koná v přilehlém klášterním kostele Narození Panny Marie. Možnost předchozí rezervace na objednavky@husitskemuzeum.cz nebo tel. 774 059 263.

Pro vstup na koncert platí aktuální protiepidemická opatření, je třeba moci se prokázat negativním testem (buď antigenním mladším 72 hod. nebo PCR 7 dnů a mladším) nebo min. 14 dní od očkování proti kovidu (NEBO 3 TÝDNY OD PRVNÍ DÁVKY) nebo do 90 dnů od prodělané nemoci kovid. Po celou dobu koncertu musí mít diváci nasazenu ochranu dýchacích cest.

AFFETTO_poster_Tabor