Adventní benefiční koncert pro Klíček

30. 10. 2017  •  publikoval(a): Kateřina Nimrichtrová  •  rubrika: Archív - akce

gotický sál Staré táborské radnice, Žižkovo nám. 1, sobota 2. 12. 2017 od 19 hod.

ZUZANA LAPČÍKOVÁ & BAND PÍSNĚ ADVENTNÍ A VÁNOČNÍ

Benefiční koncert pro Denní a týdenní stacionář Klíček. Na adventním koncertu vystoupí se svým vánočním repertoárem famózní cimbalistka a vokalistka Zuzana Lapčíková a její doprovodná kapela.

Vstupné 200 Kč. Vstupenky na koncert budou nabízeny v předprodeji na pokladně Husitského muzea a také přímo na místě v den konání koncertu. Výtěžek z prodeje vstupenek bude věnován Dennímu a týdennímu stacionáři Klíček, který poskytuje sociální služby uživatelům s mentálním a kombinovaným postižením.

Součástí benefice bude také výstava fotografií projektu Pomáháme fotografiemi. Koncertu bude předcházet vernisáž této výstavy v pátek 10. listopadu od 17 hodin.

plakat_benefice2017_Z-Lapcikova

Sponzoři: