Zpěvem k srdci, srdcem k vlasti

3. 11. 2022  •  publikoval(a): Kateřina Mikulandová  •  rubrika: Archív - koncerty

5. 11. 2022 | 19:00 | gotický sál | koncert

Slavností koncert v gotickém sále Staré táborské radnice Pěveckého sdružení moravských učitelů k připomínce 104. výročí založení Československé republiky.

Smetana • Křížkovský • Dvořák • Janáček • Foerster • Suchoň • Gjeilo • Janczak

Husitské muzeum v Táboře uvádí slavnostní koncert k připomínce 104. výročí založení Československé republiky v podání Pěveckého sdružení moravských učitelů, které se vrací do táborské gotické síně po 4 letech, aby ji naplnilo vřelostí citu české a moravské melodiky a hudebně vyjádřilo touhu po kráse, hrdost i kulturní otevřenost naší země čerpající a obohacující evropské tradice. Za řízení zkušeného sbormistra Jiřího Šimáčka nabízí tento mužský pěvecký sbor nevšední hudební zážitek podmanivé dynamiky a zvukových barev.

Vstupné v předprodeji 140/100 Kč, na místě 160/120 Kč
info: objednavky@husitskemuzeum.cz, 774 059 263