To je Tábor!

20. 2. 2020  •  publikoval(a): Kateřina Mikulandová  •  rubrika: Archív - akce, Nezařazené, To je Žižka!

Soutěž o nejlepší video o Táboře k výročí 600 let od jeho založení zahájena

O zajímavé ceny se utká celkem pět soutěžnch týmů s velice zajímavými názvy: JOKA PRODUCTION, Medvědi, Pavoučci z Klášteráku, Kvarta, Aktovka Production

Týmy budou zastupovat tyto táborské školy:

  • Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor, 2x
  • ZŠ a MŠ a poskytovatel sociálních služeb, Kaňka o.p.s.
  • ZŠ a MŠ Mikuláše z Husi – školní družina
  • ZŠ a MŠ Mikuláše z Hui – Spolek rodičů a přátel ZŠ Mikuláše z Husi

Celkem je do soutěže zapojeno 40 účastníků.

V tuto chvíli domlouváme termíny tematických workshopů k historii města, autorským právům a střihu videa. Postupovat budeme v návaznosti na situaci týkající se koronaviru a v souladu s nařízeními vlády. Na našich stránkách prosím sledujte aktuální informace. Děkujeme.


soutěž jpg

Pravidla soutěže:

To je Tábor!
Soutěž o nejlepší video o Táboře k výročí 600 let od jeho založení

Husitské muzeum v Táboře vyhlašuje soutěž k 600. výročí založení města. Cílem je vytvořit krátké video, které kreativní formou představí město Tábor. Snímek by měl zachytit současnou podobu města a jeho atraktivních turistických cílů, reflektovat však musí také jeho bohatou historii.

Pro účastníky soutěže budou připraveny workshopy na téma střih videí, historie Tábora a autorské právo. Snímky bude hodnotit odborná porota s ohledem na kvalitu zpracování, originalitu námětu a scénáře a také schopnost videa oslovit potenciální návštěvníky města.

Soutěž je určena pro třídní kolektivy, družiny, školní týmy. Registrace do soutěže je nutná na mailové adrese koordinátora soutěže Bc. Gabriely Sokolové Loskotové: sokolova@husitskemuzeum.cz. Hotové video v délce od 180 do 300 sekund ve formátu AVI nebo mp4 bude nutné odevzdat nejpozději do 25. května 2020. Snímky budou postupně zveřejňovány na facebookových stránkách a na instagramu Husitského muzea v Táboře. Na obou těchto médiích bude možné také hlasovat v divácké anketě.
Vítězný tým získá volné vstupenky do Husitského muzea a voucher na odpoledne s trenérem v JUMP aréně v Táboře. Vítěz ankety na Facebooku a Instagramu obdrží volné vstupenky do Husitského muzea pro všechny členy týmu. Vyhlášení vítězů se uskuteční 26. 11. 2020 v rámci závěrečného galavečera v gotickém sále Husitského muzea v Táboře.

To je tábor, SOUTĚŽ